5 Vakit Namaz - Ezan Vakti file APK Free for PC, smart TV Download
 • App name: 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti
 • Last Updated: Mar 05, 2019
 • Package name: com.gthpro.ezanvaktinamazzamani
 • Version of The App: 2.1.6
 • App Category: Lifestyle
 • Installs: 100,000 - 500,000
 • User Rating: 4.5/5 star (1,556 views)
 • Requires Android: 4.2 and up
 • Developer Firm: 6th Pro
 • Developer app: 12 app or game
 • Address: Yeşilyurt Mah. 70023 Adana
 • License: Free download
 • Google Play
 • In-app Products: No

Permissions detail: Download 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti apk

App 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti 2.1.6 file requires for APK Free for PC, smart TV Download on GooglePlay

Following permissions on your PC, smart TV in the device. Modify global audio settings. List of accounts in the Accounts Service

Set an alarm for the user. Prevent processor from sleeping or screen from dimming. Open network sockets

Read from external storage for PC. Write to external storage for PC. Access information about networks

Access to the vibrator. Access information about Wi-Fi networks. List of accounts in the Accounts Service on PC, smart TV

5 Vakit Namaz - Ezan Vakti Apk Download Free for PC, smart TV

Description for 5 VAKIT NAMAZ - EZAN VAKTI Download

Dünyanın neresinde olursanız olun Ezan Vakitlerini takip edebilecek, Kıble yönünü belirleyebilecek, beş vakit namazı zamanında kılabileceksiniz.

You want to download full version to app 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti by 6th Pro for Android or PC, smart TV or Bluestacks the Install please Click here

To see the full description of 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti by 6th Pro or whastnew, please Click here

Diyanet İşleri Başkanlığından alınan namaz vakitlerini sade, açık ve anlaşılır bir arayüz ile sunuyoruz. O güne ait tüm ezan zamanlarını görebilir, içinde bulunulan vakit ile sonraki vakte kalan süreyi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kerahat vakitlerinde uyarıyı görebilirsiniz.

Ayrıca; sure ve dua ezberleme uygulamamızın Namaz Sureleri ve Dualarını içeren bölümünü uygulamamıza dahil ettik. Özel olarak hazırlanmış bu bölümde ezber yapabilir, eksikliklerinizi giderebilir ve olası hatalarınızı düzeltme imkanı bulabilirsiniz.

Yine uygulamamızda yer alan Namaz Hocası bölümünü de buraya ekledik. Seçeceğiniz bir namazı okuyarak veya tüm dua, sure ve tesbihatıyla görüntülü ve sesli olarak öğrenebilirsiniz. Beş vakit namazın kılınışını simülasyon ile öğrenin.

Kıble pusulası ve Kıble haritası ile Kıble yönü bulmak çok kolay. Kullanım kolaylığı için her ikisine de aynı ekrana yer verilmiştir.

Dilediğiniz ezan vakitlerinde farklı ses seçeneklerini tercih ederek bildirim alabilir veya bildirimleri devre dışı bırakabilirsiniz. (Uygulama ilk yüklendiğinde bildirimler varsayılan olarak kapalıdır. Açmak için Ayarlar > Bildirimler ekranını)

Vakitlerden önce bildirim ayarlayabilirsiniz.

Widget ekleyebilirsiniz.

GPS ile o andaki konumunuzu ayarlayabilirsiniz. (Şimdilik sadece Türkiye için kullanılabilmektedir.)

Bildirim sesi olarak tam ezan seslerinden birini seçmiş iseniz, ezan sesinin devam etmesini istemeyeceğiniz durumlarda sesi kapatmak için bildirim simgesine dokunmanız, uygulamayı açmanız ya da uygulama içinde başka bir ekrana geçmeniz yeterli olacaktır.

Ezan vakitleri, seçilen şehir için 1 aylık olarak alınır. Ezan vakitlerini aldıktan sonra bir ay boyunca tekrar internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Alınan 1 aylık ezan vaktleri ile 20 Ramazan imsakiyesi iftar vakitleri. Tüm bir ayın vakitlerini tek yerde görebilirsiniz.

Vakitleri gösteren ana ekranda Peygamber Efendimizin bir hadisi sunulur. Namaz vaktine bakarken burada verilen hadis-i şerifi de istifadenize sunuyoruz.

Esmaü'l Hüsna ekranında, Allah'ın (cc) 99 ismini kısa açıklamalarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Ezan sesini seviyorsanız ve sürekli duymak isterseniz, Ezan sesini cihazınızda zil, bildirim veya alarm sesi olarak kullanabilirsiniz. Ezan Zil Sesi ekranını kullanarak ezan dinleyebilir ve ezan sesini telefonunuzun zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. (Ezan sesini zil, mesaj veya bildirim sesi olarak ayarlarsanız, uygulamamızı kaldırsanız bile bu özellikten faydalanmaya devam edersiniz. Ezan sesini zil, bildirim veya alarm sesi olarak kullanmak istemezseniz cihazınızın ses ayarları bölümünden başka bir ses seçebilirsiniz. Lütfen şuna dikkat edin: Ezan sesini mesela bildirim sesi olarak seçtiğinizde, size gelen bir sms olursa ezan sesi duyarsınız. Bu durumda okunan ezanın vakit ezanı olamayabileceğini göz önünde bulundurunuz.)

Başta Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda gibi cami veya mescit bulunmasına rağmen hoparlörden ezan sesi duymanın pek mümkün olmadığı Avrupa ülkelerinde ya da daha farklı bölgelerde, gurbette yaşayan veya bulundukları yerden ezan sesini duyamayan kardeşlerimiz hasret kaldıkları ezan sesini dinleyebilirler, bu ülkeler için ezan vakitleri ve iftar vakitlerini öğrenebilirler.

Daha kapsamlı, daha istikrarlı ve yüksek performanslı olan bu yeni Ezan Vakti uygulamamız cihazınıza ilave yük getirmeden çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamamızı beğenerek kullanacağınızı umuyoruz.

Tüm dikkatlerimize rağmen herhangi bir eksikliğimiz veya hatamız olmuş olabilir. Bildirirseniz inşallah en kısa sürede düzeltmeye çalışırız. Daha iyi bir uygulama sunabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kısmet olursa daha kapsamlı ve kardeşlerimizin daha fazla istifade edebileceği güncellemeler sunacağız. Selam ve dua ile.. Allah razı olsun.

Show more


About this app for APKTRENDING

How to Download 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti app for PC, smart TV ? Click the red button is app 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti for Android and PC, smart TV and wait...

All in all rating of apk of 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti is version 2.1.6. We file a daily apk file com.gthpro.ezanvaktinamazzamani on the GooglePlay in App Store

Downloading the 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti apk file for Android, PC, smart TV Download on GooglePlay.

App on Apktrending only share the original and free apk for 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti in Android, PC, smart TV without any modifications

Instructions 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti app for PC, smart TV: Use the mouse to match pairs of cards to remove them from the board. See in-app, game 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti help for detailed instructions.

If app 5 Vakit Namaz - Ezan Vakti or com.gthpro.ezanvaktinamazzamani for Android, phone, PC, PS3/PS4, smart TV apk download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

2016 - 2017 © All Rights Reserved.

Contact Us|Terms Of Use|Privacy Policy|DMCA Policy