Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli file APK Free for PC, smart TV Download
 • App name: Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli
 • Last Updated: Dec 09, 2016
 • Package name: com.Gthpro.arapcahafizaoyunu
 • Version of The App: 3.2
 • App Category: Education
 • Installs: 100,000 - 500,000
 • User Rating: 4.48282/5 star (582 views)
 • Requires Android: 2.3 and up
 • Developer Firm: 6th Pro
 • Developer app: 12 app or game
 • Address: Yeşilyurt Mah. 70023 Adana
 • License: Free download
 • Google Play
 • In-app Products: No

Permissions detail: Download Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli apk

App Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli 3.2 file requires for APK Free for PC, smart TV Download on GooglePlay

Following permissions on your PC, smart TV in the device. Modify global audio settings. List of accounts in the Accounts Service

Set an alarm for the user. Prevent processor from sleeping or screen from dimming. Open network sockets

Read from external storage for PC. Write to external storage for PC. Access information about networks

Access to the vibrator. Access information about Wi-Fi networks. List of accounts in the Accounts Service on PC, smart TV

Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli Apk Download Free for PC, smart TV

Description for ELIF BA OYNAYARAK ÖğREN SESLI Download

Kuran-ı Kerim öğrenmek isteyenlerin yapması gereken ilk çalışma elifba o a (Arap harflerini öğrenme) çalışması olacaktır.

You want to download full version to app Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli by 6th Pro for Android or PC, smart TV or Bluestacks the Install please Click here

To see the full description of Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli by 6th Pro or whastnew, please Click here

Bu uygulamamız ile Arap alfabesindeki harfleri duyarak ve görerek öğrenebilirsiniz. Alfabe öğrenme bölümünde dokunduğunuz harfin Latin harfleriyle yazımını görecek, aynı zamanda telaffuzunu işiteceksiniz.

Duyarak ve görerek öğrenme (oyun) bölümünde, okunuşunu duyacağınız harfi dokunarak göstermeniz gerekmektedir. Harfleri işiterek öğrenmeniz çok kolaylaşacak.

Değişik zorluk seviyeleri içeren hafıza oyunu bölümlerinde ise hem eğlenceli vakit geçirecek hem zihninizi geliştirecek hem de Arapça harfleri öğrenmiş olacaksınız. Bu yönüyle ileri yaştaki insanlar için de faydalıdır.

Hafıza oyunu oynamak isteyenler, sadece hafıza oyunu oynayarak geçirecekleri zamanda aynı anda Arap harflerini de iyice tanıyabilirler. Bu şekilde zihin gelişimi için faydalı oyun oynamış olurken, aynı zamanda Kur'an-ı Kerim öğrenmenin de temelini atmış olabilirsiniz.

Hafıza oyunu: Aynı olan 2 harfi bulmaya çalışın.

2 kişilik oyun bölümünde (2 kişilik TEST ekranı), iki kişi karşılıklı yarışacak ve söylenen harfi bulmaya çalışacaktır. Önce doğru cevap veren 1 puan alır, hatalı cevap verilirse -1 puan düşer. İlk önce 10 puana ulaşan yarışmayı kazanır. Arapça alfabesini öğrenmeyi eğlenceye dönüştürün.

Ve eğlenceli bir oyun bölümü daha! Okunuşunu duyacağınız 4 harfi, duyduğunuz sıra ile tekrarlamaya çalışın. Uygulamamız bu bölümde, ekrana gelecek harflerden rastgele 4 tanesini okuyacaktır. Harfleri dikkatli takip edin. İşiteceğiniz bu harfleri, aynen işittiğiniz sıra ile bulmaya çalışacaksınız. Hem işitsel hem de görsel hafıza gelişimi ile Arap alfabesini öğrenmeyi sağlayın.

Açıklama: Uygulamamız Arap alfabesini ve harekeleri çeşitli oyunlarla tanıtmak ve eğlenerek temel düzeyde öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Mahreçleri öğreten ileri düzey dersler içermemektedir.

Anahtar kelimeler: Elif be te, Alif ba ta

Show more


About this app for APKTRENDING

How to Download Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli app for PC, smart TV ? Click the red button is app Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli for Android and PC, smart TV and wait...

All in all rating of apk of Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli is version 3.2. We file a daily apk file com.Gthpro.arapcahafizaoyunu on the GooglePlay in App Store

Downloading the Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli apk file for Android, PC, smart TV Download on GooglePlay.

App on Apktrending only share the original and free apk for Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli in Android, PC, smart TV without any modifications

Instructions Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli app for PC, smart TV: Use the mouse to match pairs of cards to remove them from the board. See in-app, game Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli help for detailed instructions.

If app Elif Ba Oynayarak Öğren Sesli or com.Gthpro.arapcahafizaoyunu for Android, phone, PC, PS3/PS4, smart TV apk download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

2016 - 2017 © All Rights Reserved.

Contact Us|Terms Of Use|Privacy Policy|DMCA Policy